1. Ana Sayfa
  2. Startup Etkinlikleri
  3. Startup Etkinlikleri

Startup Etkinlikleri

Person using tablet

Startup Grind Global Conference

Dünyanın 55 ülkesinde ve 100’den fazla şehirde girişimcileri buluşturan ve yaklaşık 100 bin girişimci üyesi olan, Google’ın sponsor olduğu Startup Grind, düzenlendiği etkinliklerle girişimcilik ekosistemini güçlendirmeyi ve büyütmeyi amaçlıyor. Girişimcileri ve yatırımcıları tecrübe paylaşımı için bir araya getiriyor. Bu seneki global etkinliği 22–25 Şubat’ta gerçekleşecek.


Bilet Satın Almak İçin: https://startupgrind.tech/conference/tickets/

Geçmiş senelerde Avusturya Graz’da düzenlenen ve globale açılma aşamasında ilk durağını İstanbul olarak belirleyen Fifteen Seconds, pandemi sebebiyle 2020’deki etkinliği online platforma taşımıştı. Farklı konsepti ve ilgi çekici içeriğiyle sonbaharda yeniden düzenlenecek Fifteen Seconds Istanbul etkinliğine katılmakta fayda var.

Bilgi: https://fifteenseconds.istanbul/festival/

BigBang Start-Up Challenge

Her yıl binlerce başvuru alan, İTÜ ve teknoparkı İTÜArı’nın düzenlediği startuplar için olan hızlandırma programı kapsamında başarılı startupların sunumlarını sahnede gerçekleştirip büyük ödülden pay alması için düzenlenen BigBang sahnesi oldukça ilham alabileceğiniz bir etkinliktir.

Bilgi: https://bigbang.itucekirdek.com/

Kendini girişim analiz platformu olarak tanıtan ve ücretli bir servis olan Startups.watch, adından da anlaşılacağı üzere başta yatırımlar olmak üzere internet, teknoloji girişimlerini çeşitli açılardan takip edebilmeyi sağlıyor. Her etkinliğinde birbirinden değerli verileri açıklayan Startups.watch 2021 yılında 1 yıllık etkinlik, 3 çeyrek etkinliği ve 12 online demo günü düzenleyecek.

Bilgi: https://www.eventbrite.com/o/startupswatch-13294108879

Webrazzi E-Ticaret 2021 (Online)

Online alışveriş iyice artış gösterirken e-ticaretle ilgili dijital çözümlerden ödemeye, ödemeden operasyonel süreçlere yelpaze genişliyor. E-Ticaretin geleceğini merak edenlere önerdiğimiz bir etkinlik.

Tarih: 17 Şubat 2021

Bilet Satın Almak İçin: https://webrazzi.com/order/ticket/e-ticaret-2021/

Webrazzi Dijital 2021 (Online)

İnternet reklamcılığı, sosyal ağlar, dijital dönüşüm ve dijitale dair ne varsa konuşulacak etkinlikte yeni nesil ajanslar, sektöre yön veren araçlar ve kurumların dönüşüme uyumları birer birer sahneye yansıyacak. Tüm gün sürecek bu sektörel etkinlik her yıl olduğu gibi bu yıl da oldukça ilgi çekici.

Tarih: 7 Nisan 2021

Bilet Satın Almak İçin: https://webrazzi.com/order/ticket/dijital-2021/

Webrazzi Developer 2021 (Online)

Web ve mobil platformlarda yazılım, yazılım metodolojileri, bulut çözümleri ve test mühendisliği. Bir çok yazılımcı takipçimiz bulunuyor ve her zaman kendileri için yararlı olabilecek etkinlik aradıklarını bizlere soruyorlar.

Tarih: 5 Mayıs 2021

 

New HR Summit 2021 (Offline)

Teknolojinin gelişmesiyle beraber iş yaşamına giren ya da girecek olan kuşağın davranış ve etkileşim biçimleri de değişmekte. Peki bu konuda şirketler ne yapmalı? İK profesyonelleri kendilerini bu konuda nasıl güncel tutabiliyor? New HR Sessions, geleceğe ışık tutan ve bu gibi soruların cevabını bulabileceğin bir etkinlik.

Tarih: 22 Eylül 2021

Bilet Satın Almak İçin: https://webrazzi.com/etkinlik/2021/new-hr-summit

Webrazzi Summit 2021 (Offline)

Sosyal inovasyondan yapay zekaya, eğitim dünyasının geleceğinden yatırım ekosistemine, dijital video yayıncılığından geçmişten günümüze ulaşım endüstrisine, e-ihracattan teknokentlere ve kuluçka merkezlerine, teknolojik gelişmelere ve dijital dönüşüme dair aklınıza gelebilecek her şey Webrazzi Summit gündeminde yer alıyor.

Tarih: 20 Ekim 22 Eylül 2021

Bilet Satın Almak İçin: https://webrazzi.com/order/ticket/summit-2021/

Webrazzi Fintech 2021 (Offline)

Günümüzün finansal teknolojileri, bankacılığın dönüşümü, blockchain ve öne çıkan tüm başlıklarını girişimciler ve sektörün lider finansal kuruluşları ile masaya yatırıldığı bu etkinliğe katılmanızı tavsiye ederiz.

Tarih: 20 Ekim 22 Eylül 2021

Bilet Satın Almak İçin: https://webrazzi.com/order/ticket/fintech-2021/

 

Bu Gençlikte İş Var

2011 yılında temelleri atılan TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!, üniversite öğrencilerine yenilikçi bakış açısı ve girişimcilik yetkinliği kazandırmak amacıyla eğitimden iş dünyası ile etkileşime, kuluçkadan rehberliğe geniş yelpazede destek sağlayan bir girişimcilik programdır. Ayrıca Prof. Dr. Erhan Erkut gibi girişimcilik ve eğitim dünyasında tanınan ve sektörde lider firmaların yönetim kurulu başkanı ve CEO’larını barındıran TÜSİAD network ile güçlendirilmiş bir programdır.

Bilgi: https://bugenclikteisvar.com/

Startup İstanbul

Startany programının Avrasyada düzenlediği ve Tim Draper’ın da yatırımcıları arasında olduğu 10 milyon dolarlık fon kuran Startup İstanbul birçok global girişimciyi sunumları için İstanbul’da buluşmaktadır. Global bir network edinmenizi sağlayacak ve problemlere farklı kültürlerin perspektifinden bakmanıza yardımcı olabilecek bu etkinliktir.

Bilgi: https://startupistanbul.com/

Slush

Slush; 2008’den bu yana Finlandiya’nın başkenti Helsinki’de düzenlenen, yaklaşık 15 bin ziyaretçi ve 130 farklı ülkeden birçok girişimcinin sahne aldığı dünyanın en büyük girişimcilik etkinliklerinden biridir. Salgın nedeniyle 2020 etkinliğini iptal eden Slush’ın 2021 etkinliği için websitelerinde yakında duyurulacak ibaresini görebilirsiniz.

Bilgi: https://www.slush.org/events/helsinki/

TechCrunh Events

TechCrunch, teknoloji endüstrisi ile ilgili haber yayınları yapan çevrim içi yayıncıdır. TechCrunch kurucuları, özellikle de erken aşamadaki kurucuları desteklemeyi kendine amaç edinmiş bir platform. Bu bağlamda gerçekleştireceği etkinliklerle girişimleri ve kurucularını, uzmanlarla buluşturmayı hedefliyor.

Bilet Satın Almak İçin: https://techcrunch.com/events/

Techstars Community Events (Online + Offline)

Techstars, 2006 yılında Colorado, Boulder’da kurulmuş bir Amerikan tohum hızlandırıcısıdır. 2019 itibarıyla şirket, toplam piyasa değeri 18,2 milyar ABD doları olan programlarına 1.600’den fazla şirketi kabul etmiştir.

Bilgi: https://www.techstars.com/events

Web Summit

Forbes tarafından “dünyanın en iyi teknoloji konferansı” cümlesiyle tanımlanan Web Summit bugüne kadar toplam 160+ ülkeden 1,100+ konuşmacıyı ve onları dinlemeye gelen 104,000+ fazla katılımcıyı ağırladı. 2021’de Lisbon’da gerçekleştirilmesi planlanan Web Summit 1 – 4 Kasım tarihleri arasında katılımcılarını bekliyor olacak.

Bilgi: https://websummit.com/

University4Society

University4Society, 7 bölge, 76+ temsilcisi ile 48 saatlik girişimcilik maratonlarında keşfettiği yetenekleri 6 aylık hızlandırma programıyla eğiten bir girişimci yetiştirme organizasyonudur. Ulaştığı kişi sayısıyla Türkiye’nin en büyük girişimcilik programıdır.

Bilgi: https://www.university4society.com/

Startup Grind’ın yaklaşan diğer etkinlikleri:

https://www.startupgrind.com/events/?utm_source=website&utm_medium=navigation#/list