1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. En başarılı kadınlar ödülleri aldı. Kurucumuz Hıdıroğlu’na Bir Ödül Daha

En başarılı kadınlar ödülleri aldı. Kurucumuz Hıdıroğlu’na Bir Ödül Daha

WhatsApp Image 2022-01-09 at 19.54.59 (1)

Bu yıl dördüncüsü yapılan Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi ve Ödül Töreni hibrit şeklinde gerçekleşti. En başarılı kadınların ödüllendirildiği etkinlik “Birlikte Daha İyi Bir Gelecek” ana teması ile düzenlendi. Kurucumuz, başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Doç. Dr. Duygu HIDIROĞLU 4. Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi ve Ödül Töreni’nde ödül aldı.

Gerçekleştirdiği projelerle kadın hareketine önemli destekler veren Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği’nin (YAPDER), Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi ve Ödül Töreni SALT Galata’da yapıldı. Bu yıl dördüncüsü yapılan etkinliğin ana sponsorluğunu Uyumsoft üstlendi. 4. Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi ve Ödül Töreni, “Birlikte Daha İyi Bir Gelecek” ana teması ile hibrit olarak gerçekleştirilen etkinliğin “Geleceğin 7G’sini Kadınlar Şekillendirecek” başlıklı oturumu Hepsiburada’nın destekleri ile gerçekleşti.


Farklı kategorilerde başarılı kadın girişimcilere ödüllerinin takdim edildiği etkinlikte Özlem Abacı ve ekibinin sahne performansları büyük ilgi gördü. Etkinliğe aralarında iş dünyası temsilcileri, sivil toplum liderleri, sanatçılar ve akademisyenlerin yer aldığı isimler katıldı. İş dünyasında kadın istihdamının desteklenmesi, kadınların iş hayatında aktif pozisyonda yer alması ve sadece Türkiye’de değil, dünyada da çok ileri seviyelere taşınması konusunu önemsiyor.

Bu yönüyle çalışma hayatında kadınların gücünü temsil ediyor. Çocukluğunun büyük bir bölümünde ise şirketin geleceğine, yönelik hayaller kurdu. Bu hayallerin her birinin birer başarı hikayesine dönüşmesine önemli katkılar sağladı.

Yorum Yap

Yorum Yap